Leczenie EBV – Metody naturalne

0
2092
ziola_leczenie_suplementacja_medycyna_naturalna_borelioza_wirusy_infekcja

Leczymy EBV metodami naturalnymi. Trzy główne naturalne środki ziołowe przeciwko wirusowi Epstein Barr, które działają bardzo mocno, to wyciąg z liści oliwnych (OLE), srebro koloidalne i olej oregano. Wszystkie otaczają wirusa i tworzą typ „pola zaporowego”, dzięki któremu zablokowane jest dokarmianie i replikacja wirusa.

W leczeniu EBV musimy znać dawkę OLE aby była skuteczna. Zawartość ekstraktu olefinowego powinna mieć minimum 25% lub więcej (250 mg czystej oleuropyny). Wyciąg z liści oliwnych nie jest szkodliwy nawet w dużych dawkach. Uważa się, że jest bezpieczny w użyciu więc nie ma obaw przedawkowania. Zażywamy przez 6-9 miesięcy. U niektórych osób wyciąg z liści oliwnych może powodować uczucie mdłości a nawet łagodną biegunkę. Ponieważ OLE jest silnym detoksykatorem, może wystąpić herx.

Srebro koloidalne działa w podobny sposób jak ekstrakt z liści oliwek. Pozytywnie naładowane jony w koloidalnym srebrze wiążą się z strukturą białka i otaczają wirusa blokując namnażanie. Ponadto, jeśli cząstki zawarte w koloidalnym srebrze są wystarczająco małe (mniej niż 6 nanometrów), penetrują wirusa i przywiązują się do zawartego w nich materiału genetycznego. To także zatrzymuje wirusa opryszczki przed możliwością replikacji . W ten sposób zakażenie wirusowe jest szybko poddawane kwarantannie. Srebro koloidalne zabija nie tylko wirusy ale bakterie i grzyby. Trzeba pamiętać, aby podczas pomiaru dawki nie używać metalowej łyżeczki, ponieważ metale w łyżce reagują negatywnie na cząstki srebra.

Oregano jest silną substancją przeciwwirusową i przeciwbakteryjną i jest udowodnione, że ​​zabija wirusa EBV. Ten olej (100% czysty ) zawiera dwa potężne związki: carvakrol i tymol. Są to podstawowe składniki, które niszczą wirusa. Szczególnie ważny jest carvacrol. Czym wyższy poziom tego związku tym lepiej. Kluczowe aby upewnić się, że używasz odpowiedniego rodzaju oleju oregano . Olej oregano MUSI być „super mocy” 100% czystego oleju śródziemnomorskiego. Nic więcej nie będzie działać! Ten olej jest jednak niezmiernie drogi. UWAGA trzeba się zapoznać krok po kroku jak używać tego olejku.